Pozdrav!

Nisi se registrirao,učini to,da bi vidio ostale kategorije,teme i članove!

S poštovanjem, SBC!
Pozdrav!

Nisi se registrirao,učini to,da bi vidio ostale kategorije,teme i članove!

S poštovanjem, SBC!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PočetnaPočetna stranicaPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin
Top posters
K3R4N (1421)
CoD2 Frag movies, screenshots, wallpapers... I_vote_lcapCoD2 Frag movies, screenshots, wallpapers... I_voting_barCoD2 Frag movies, screenshots, wallpapers... I_vote_rcap 
Dragon (1212)
CoD2 Frag movies, screenshots, wallpapers... I_vote_lcapCoD2 Frag movies, screenshots, wallpapers... I_voting_barCoD2 Frag movies, screenshots, wallpapers... I_vote_rcap 
ñUKI (1160)
CoD2 Frag movies, screenshots, wallpapers... I_vote_lcapCoD2 Frag movies, screenshots, wallpapers... I_voting_barCoD2 Frag movies, screenshots, wallpapers... I_vote_rcap 
R@ptor (857)
CoD2 Frag movies, screenshots, wallpapers... I_vote_lcapCoD2 Frag movies, screenshots, wallpapers... I_voting_barCoD2 Frag movies, screenshots, wallpapers... I_vote_rcap 
Monk (733)
CoD2 Frag movies, screenshots, wallpapers... I_vote_lcapCoD2 Frag movies, screenshots, wallpapers... I_voting_barCoD2 Frag movies, screenshots, wallpapers... I_vote_rcap 
Keltski (553)
CoD2 Frag movies, screenshots, wallpapers... I_vote_lcapCoD2 Frag movies, screenshots, wallpapers... I_voting_barCoD2 Frag movies, screenshots, wallpapers... I_vote_rcap 
Owned (457)
CoD2 Frag movies, screenshots, wallpapers... I_vote_lcapCoD2 Frag movies, screenshots, wallpapers... I_voting_barCoD2 Frag movies, screenshots, wallpapers... I_vote_rcap 
Paciotti (444)
CoD2 Frag movies, screenshots, wallpapers... I_vote_lcapCoD2 Frag movies, screenshots, wallpapers... I_voting_barCoD2 Frag movies, screenshots, wallpapers... I_vote_rcap 
hawk-hary (393)
CoD2 Frag movies, screenshots, wallpapers... I_vote_lcapCoD2 Frag movies, screenshots, wallpapers... I_voting_barCoD2 Frag movies, screenshots, wallpapers... I_vote_rcap 
@NTE (322)
CoD2 Frag movies, screenshots, wallpapers... I_vote_lcapCoD2 Frag movies, screenshots, wallpapers... I_voting_barCoD2 Frag movies, screenshots, wallpapers... I_vote_rcap 
Top posting users this week
No user
Most active topics
Prijava B4RA
sel3ct PEPEEE oce u clan ako ga David pusti :(
Nemojte mi srat
prijava
Prijava Senorita
Kenny, Pro?
Prijava za klan - Junk
Prijava Za Team
Prijava TARE =)
diablo prijava
Online
Ukupno je: 1 korisnik/ca online; 0 registriranih, 0 skrivenih i 1 gost.

/

Najviše korisnika/ca istovremeno online bilo je: 16, dana uto ruj 30, 2014 1:40 pm.

 

 CoD2 Frag movies, screenshots, wallpapers...

Go down 
5 posters
Autor/icaPoruka
ñUKI
Administrator-General
Administrator-General
ñUKI


Broj postova : 1160
Godina : 28
Lokacija : Vukovar
Datum pridruživanja : 05.01.2012

CoD2 Frag movies, screenshots, wallpapers... Empty
PostajNaslov: CoD2 Frag movies, screenshots, wallpapers...   CoD2 Frag movies, screenshots, wallpapers... Emptyned vel 23, 2014 4:46 pm

Ovdje mozete pisate sve o frag movijima screenshotevima wallpaperima i ostalim stvarima  Smile 
[Vrh] Go down
ñUKI
Administrator-General
Administrator-General
ñUKI


Broj postova : 1160
Godina : 28
Lokacija : Vukovar
Datum pridruživanja : 05.01.2012

CoD2 Frag movies, screenshots, wallpapers... Empty
PostajNaslov: Re: CoD2 Frag movies, screenshots, wallpapers...   CoD2 Frag movies, screenshots, wallpapers... Emptypon oľu 24, 2014 10:38 am

ali taj skill ti pokreti neverovatno Very Happy
[Vrh] Go down
whispy
Steel Boy član
Steel Boy član
whispy


Broj postova : 212
Godina : 26
Lokacija : Zagorje, Croatia
Datum pridruživanja : 09.04.2013

CoD2 Frag movies, screenshots, wallpapers... Empty
PostajNaslov: Re: CoD2 Frag movies, screenshots, wallpapers...   CoD2 Frag movies, screenshots, wallpapers... Emptyuto oľu 25, 2014 1:39 pm

a tek taj lag
[Vrh] Go down
ñUKI
Administrator-General
Administrator-General
ñUKI


Broj postova : 1160
Godina : 28
Lokacija : Vukovar
Datum pridruživanja : 05.01.2012

CoD2 Frag movies, screenshots, wallpapers... Empty
PostajNaslov: Re: CoD2 Frag movies, screenshots, wallpapers...   CoD2 Frag movies, screenshots, wallpapers... Emptyuto oľu 25, 2014 6:52 pm

al ovaj mi je najjaci  Very Happy 

CoD2 Frag movies, screenshots, wallpapers... Cywea0yh4ox4c03b1f7
[Vrh] Go down
K3R4N
Administrator-General
Administrator-General
K3R4N


Broj postova : 1421
Godina : 32
Lokacija : Cazin, BiH
Datum pridruživanja : 22.11.2011

CoD2 Frag movies, screenshots, wallpapers... Empty
PostajNaslov: Re: CoD2 Frag movies, screenshots, wallpapers...   CoD2 Frag movies, screenshots, wallpapers... Emptyuto oľu 25, 2014 9:49 pm

To je bilo na starom kompu...na novom mi se neda ni radit frag movie ili nesto slicno...ne mogu ući na taj acount zaboravio lozinku...al barem sam disejblo komentare hahaa xD
[Vrh] Go down
https://steelboys.forumcroatian.com
ñUKI
Administrator-General
Administrator-General
ñUKI


Broj postova : 1160
Godina : 28
Lokacija : Vukovar
Datum pridruživanja : 05.01.2012

CoD2 Frag movies, screenshots, wallpapers... Empty
PostajNaslov: Re: CoD2 Frag movies, screenshots, wallpapers...   CoD2 Frag movies, screenshots, wallpapers... Emptyuto oľu 25, 2014 10:40 pm

K3R4N je napisao/la:
To je bilo na starom kompu...na novom mi se neda ni radit frag movie ili nesto slicno...ne mogu ući na taj acount zaboravio lozinku...al barem sam disejblo komentare hahaa xD

ma pravicu ja nebrigaj se Very Happy
[Vrh] Go down
blaZee
Steel Boy član
Steel Boy član
blaZee


Broj postova : 9
Godina : 33
Lokacija : Rijeka/Ravna Gora, Cro
Datum pridruživanja : 15.08.2012

CoD2 Frag movies, screenshots, wallpapers... Empty
PostajNaslov: Re: CoD2 Frag movies, screenshots, wallpapers...   CoD2 Frag movies, screenshots, wallpapers... Emptysri oľu 26, 2014 3:06 pm

evo jucer sam se ja malo izvjezbavao radit u sony vegas pro 12, program je cudo :Dza napravit video sam odigrao jednom dm, na kraju nije toliko lose ni ispalo Smile
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/petrovic.david
ñUKI
Administrator-General
Administrator-General
ñUKI


Broj postova : 1160
Godina : 28
Lokacija : Vukovar
Datum pridruživanja : 05.01.2012

CoD2 Frag movies, screenshots, wallpapers... Empty
PostajNaslov: Re: CoD2 Frag movies, screenshots, wallpapers...   CoD2 Frag movies, screenshots, wallpapers... Emptysri oľu 26, 2014 6:14 pm

nije lose blaze , za pocetnika jasno ti je da ovde nisi nista aman napravio ako ti je zelja naucicute kako se pravo radi u tome  Very Happy 
[Vrh] Go down
blaZee
Steel Boy član
Steel Boy član
blaZee


Broj postova : 9
Godina : 33
Lokacija : Rijeka/Ravna Gora, Cro
Datum pridruživanja : 15.08.2012

CoD2 Frag movies, screenshots, wallpapers... Empty
PostajNaslov: Re: CoD2 Frag movies, screenshots, wallpapers...   CoD2 Frag movies, screenshots, wallpapers... Emptysri oľu 26, 2014 7:05 pm

ma dodao sam neke efekte, i tak, ma imam dosta varijacija s tim videom, ovaj mi je nekako najbolji, al neznam jos dosta toga napravit, moram malo po yt prosvrljat Very Happy
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/petrovic.david
Monk




Broj postova : 733
Godina : 25
Lokacija : Zadar, Croatia
Datum pridruživanja : 25.01.2012

CoD2 Frag movies, screenshots, wallpapers... Empty
PostajNaslov: Re: CoD2 Frag movies, screenshots, wallpapers...   CoD2 Frag movies, screenshots, wallpapers... Emptypon lip 09, 2014 6:54 pm

sveg, lagano ti je raditi u sony vegasu, ovako sam ti ja radio kako bi postigao ''smooth'' video , dat cu ti link pa gledaj

imao sam vegas 11 za render obicnih videa
imao sam vegas 12 za color correction i za sinkronizaciju pjesme sa killovima
imas onaj program Magic Bullet Looks i skines s neta color correction i kad slozis sve poredas po pjesmi, ubrzas usporis bla bla, idu efekti to jest CC. samo to u vegasu radis, kasnije ides na onaj adobe after effects i tamo radis vecinu efekata i tih gluposti, na kraju renderas u 480p, ponovo prebacis nazad u vegas i renderas na 720p to jest HD
[Vrh] Go down
ñUKI
Administrator-General
Administrator-General
ñUKI


Broj postova : 1160
Godina : 28
Lokacija : Vukovar
Datum pridruživanja : 05.01.2012

CoD2 Frag movies, screenshots, wallpapers... Empty
PostajNaslov: Re: CoD2 Frag movies, screenshots, wallpapers...   CoD2 Frag movies, screenshots, wallpapers... Emptysri lip 11, 2014 8:32 am

Monk je napisao/la:
sveg, lagano ti je raditi u sony vegasu, ovako sam ti ja radio kako bi postigao ''smooth'' video , dat cu ti link pa gledaj

imao sam vegas 11 za render obicnih videa
imao sam vegas 12 za color correction i za sinkronizaciju pjesme sa killovima
imas onaj program Magic Bullet Looks i skines s neta color correction i kad slozis sve poredas po pjesmi, ubrzas usporis bla bla, idu efekti to jest CC. samo to u vegasu radis, kasnije ides na onaj adobe after effects i tamo radis vecinu efekata i tih gluposti, na kraju renderas u 480p, ponovo prebacis nazad u vegas i renderas na 720p to jest HD

ja renderam na 1080p samo za to trebas dosta rama i snazan procesor
[Vrh] Go down
Sponsored content





CoD2 Frag movies, screenshots, wallpapers... Empty
PostajNaslov: Re: CoD2 Frag movies, screenshots, wallpapers...   CoD2 Frag movies, screenshots, wallpapers... Empty

[Vrh] Go down
 
CoD2 Frag movies, screenshots, wallpapers...
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» CoD2 Seismovision 3
» CoD2 Moding tools

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
 :: | PC Games | :: Call of Duty 2-
Forum(o)Bir: